Tālrunis: +371 200 737 53

Pakalpojumi

round  Inženierkomunikāciju darbi

round  Tehnikas un mehānismu noma

round  Teritorijas labiekārtošana

Inženierkomunikāciju darbi:

SIA “Prosan”  saviem klientiem piedāvā plaša spektra inženiertehniskos risinājumus gan mājsaimniecībām, gan industriālos objektos. Ja Jums ir nepieciešams savu īpašumu renovēt, vai būvēt no jauna, piedāvājam pilnu inženiertehnisko pakalpojumu klāstu no ieceres un tehniskās dokumentācijas izstrādes līdz realizācijai, kura tiks veikta sertificētu darbu vadītāju uzraudzībā. Veicam visus nepieciešamos dokumentācijas saskaņošanas/ nodošanas darbus ar to saistītajās institūcijās.

Inženierkomunikāciju darbu veidi:

udens01dren03silt04silt05apkur06

Mūsu galvenā priekšrocība ir sniegto pakalpojumu kvalitātes un cenas attiecība, iespējami ātros izpildes termiņos. Plašā pieredze, kura iegūta jau realizētajos projektos, palīdz mums izvēlēties līgumpartnerus, kuru kvalitātes standarti atbilst visaugstākajām prasībām.

SIA „Prosan” ir Latvijas Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas inženieru savienības būvprakses sertifikāti ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu būvmontāžas darbu vadīšanā un būvuzraudzībā.

Mūsu sadarbība:

round  Tiekamies potenciālā objekta vietā un uzklausām klienta vēlmes un iespējas, sniedzam savu redzējumu un piedāvājam iespējamos risinājumus un sadarbības veidus. Klientam vienmēr piedāvājam modernākos un efektīvākos risinājumus, saskaņā ar viņa finansiālām iespējām.

round  Veicam visus nepieciešamos uzmērījumus, lai varētu sagatavot paredzamajiem darbiem izmaksu tāmi.

round  Prezentējam klientam izmaksu tāmi, paskaidrojam materiālu izvēli, detalizēti izskaidrojam darbu norises gaitu.

round  Tāmes saskaņošanas gadījumā, parakstām līgumu un darbi var sākties.

Darbu veikšanas procesā nereti rodas papildus jautājumi kā arī klienta vēlmes mainās, esam orientēti uz profesionālu sadarbību, kuras rezultātā visas puses ir apmierinātas un gandarītas par paveikto!

Tehnikas un mehānismu noma:

Universālā JCB 4CX ekskavatora pakalpojumi ar operatoru visa veida zemes darbiem. Veicam zemes planēšanas darbus, zemes pārvietošanas darbus, tranšeju rakšanu komunikācijām, elektromontāžas darbiem, drenāžas sistēmu izbūvēm, kā arī uzstādām kanalizācijas grodus, bioloģiskās attīrīšanas iekārtas un septiķus, izrokam saknes, aizberam pamatus, kā arī veicam darbus ar dakšām. Pakalpojuma cena atkarīga no darba apjoma un sarežģītības EUR 40.00/h, (bez PVN). Pieejamie rakšanas kausi - 40cm, 80cm un 150cm hidrauliski grozāms planējošais kauss. Ir aprīkojums grodu montāžai (ķēdes) un štropes. Cena norādīta par vienu darba stundu.

Izīrē 3t ekskavatoru ar operatoru dažādiem rakšanas darbiem. Rokam tranšejas visa veida komunikācijām (ūdensvadiem, kanalizācijām, drenāžām) izrokam koku saknes u.c. ,kā arī uzstādām  bioloģiskās attīrīšanas iekārtas un septiķus. Ir pieejami 4 veida kausi 40cm, 60cm, 100cm,120cm rakšanas dziļums līdz 3.2m. Pieejama arī gruntsūdens pazemināšanas sistēma. Nodrošinam ekskavatora piegādi objektā. Pakalpojuma cena atkarīga no darba apjoma un sarežģītības EUR 33.00/h, (bez PVN).

Teritorijas labiekārtošana: